• ZBIÓRKA KARMY DLA PSÓW I KOTÓW

• W ramach akcji charytatywnej organizowanej przez Stowarzyszenie Na Rzecz Bezdomnych Zwierząt REKSIO, w dniach od 07.02 do 22.03.2024 nasze Przedszkole prowadzi zbiórkę karmy dla psów i kotów ze schronisk. Zachęcamy wszystkich Państwa do przyłączenia się do akcji🥰

• Zbieramy nakrętki i baterie dla Adasia!

• Nasze Przedszkole dołączyło do zbiórki plastikowych nakrętek oraz baterii na rzecz 7-letniego Adasia chorego na Zespół Klinefeltera - rzadką chorobę genetyczną. Chcielibyśmy wspólnie z Państwem wesprzeć zbiórkę, dzięki której rodzice Adasia będą mogli pokryć wysokie koszty leczenia i rehabilitacji.

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc w imieniu Rodziców Adasia ❤❤

• Pomaganie jest fajne!

• Fundacja Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień "Nadzieja" w Bielsku-Białej organizuje konkurs plastyczny pod patronatem m.in. Kuratorium Oświaty W Katowicach z Delegaturą w Bielsku-Białej pt."Pomaganie jest fajne - podaruj kartkę świąteczną".

Nasze przedszkole bierze udział w tym przedsięwzięciu, aby kartki wykonane przez naszych podopiecznych trafiły w Święta w ręce osób potrzebujących takiego wsparcia - pacjenci szpitali, mieszkańcy Domów Opieki Społecznej, a także dla osób zagrożonych bezdomnością.

• Święty Mikołaj na Kresach

• W roku szkolnym 2023/2024 nasze Przedszkole bierze udział w akcji charytatywnej "Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach". Tegoroczna akcja, wzorem lat ubiegłych, obejmować będzie pomoc materialną dla Polaków mieszkających na Kresach Wschodnich, a szczególnie Rodakom mieszkających w obwodzie lwowskim na pogrążonej wojną Ukrainie. W tym roku będziemy zbierać słodycze oraz przybory szkolne.

Wszelkie dary można już przynosić na placówkę. Akcja trwa do 16 listopada. Koordynatorkami akcji z ramienia placówki są p. Marta Kliś i p. Agnieszka Żoczek.

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH PAŃSTWA DO UDZIAŁU W AKCJI!

• Góra grosza

• Nasze przedszkole jak co roku bierze udział w akcji charytatywnej "Góra Grosza", której celem jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego.

W tej akcji KAŻDY grosz się liczy, więc zachęcamy do przynoszenia "grosików" do naszego przedszkola. Za okazane 💝 DZIĘKUJEMY!😍🥳

• Zbiórka na operację dla Dawida Hasiuka

• Aby wspomóc Dawida  wzieliśmy udział w challengu do którego nominowało nas Przedszkole Publiczne w Zabrzegu i umieściliśmy w naszym przedszkolu specjalną skarbonkę, aby mogli Państwo wesprzeć akcję charytatywną. Całość zostanie wpłacona na zbiórkę, która jest w poniższym linku:

Serdecznie dziękujemy za każdą okazaną pomoc!!!🥰

• CIESZYŃSKI KOCIOGRÓD

• Szanowni Rodzice!

W związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Kota (17.02) serdecznie zachęcamy Państwa wraz z Naszymi przedszkolakami do udziału w zbiórce na rzecz podopiecznych "Cieszyńskiego Kociogrodu", która potrwa do 28 lutego 2023 r.

Będziemy wdzięczni za dostarczenie:

• dobrej jakości suchej lub mokrej karmy dla kotów;
          • artykuły higieniczne: płatki i patyczki kosmetyczne, podkłady chłonne, ręczniki papierowe, środki czystości  (płyn do mycia naczyń, mydło, płyn uniwersalny do mycia podłóg i innych powierzchni), płyny do dezynfekcji do powierzchni i rąk, worki na śmieci (35l, 60 l);
          • sprzęt i wyposażenie: kuwety, transportery, miseczki, kocyki, żwirek dla kotów.

ZA KAŻDY SZLACHETNY GEST - DZIĘKUJEMY!

• Szlachetna paczka

• Nasze przedszkole włączyło sie w tegoroczną akcję charytatywną Szlachetna Paczka. Zbieramy dla wybranej rodziny potrzebne rzeczy. Trzy główne potrzeby, które jako darczyńcy musimy spełnić, to fotel do biurka dla 15-letniego Daniela (autysta, który ma zadatki na zostanie świetnym programistą), środki czystości (mydła, żele, szampony, płyny, proszki, itp) oraz żywność trwała (kasze, makarony, cukier, olej, dżem, płatki, słodycze, kawa, herbata, itp.). Ponadto jeśli mają Państwo na pozbyciu łóżko piętrowe, 2-3 krzesła, telewizor, słuchawki z mikrofonem przewodowe, ubrania (rozm.110) i zabawki dla 5-latki, buty (rozm.39)/odzież dla 15-latka oraz kurtkę/buty zimowe (rozm.38) dla kobiety o rozmiarze S - również będziemy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc. Właściwie każde, nawet małe wsparcie finansowe za które zakupimy potrzebne rzeczy, będzie dla tej rodziny wspaniałym świątecznym prezentem.

Dary przyjmujemy do 08.12.2022 r.

Pamiętajmy, że dobro powraca, więc dzielmy się nim!

• Mam kota na punkcie psa

• Kochane Dzieci, drodzy Rodzice!

Serdecznie zapraszamy do udziału w przedszkolnej akcji charytatywnej na rzecz kociaków z przytuliska "Mam kota na punkcie psa" znajdującego się w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Asnyka 7. Jest to organizacja pozarządowa pomagająca zwierzętom w potrzebie, głównie bezdomnym i źle traktowanym przez człowieka.

Zbieramy:

- suchą i mokrą karmę firmy DOLINA NOTECI

- żwirek firmy BENEK

Wszystkim darczyńcom dziękujemy za wsparcie.

• Przedszkole Publiczne Nr 9
      • 601 196 184 Dyrektor
      • 601 195 278 Komórka
      • 32 215 29 08 Stacjonarny