• Bajkoterapia czyli Bajki-Pomagajki

• Program pod tytułem Bajki - Pomagajki realizowany jest w roku szkolnym 2023/2024 przez Panią Agnieszkę Żoczek w grupie Tygrysków. Program ten ma na celu wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka, pokazanie sposobu radzenia sobie z emocjami, wpływanie na poczucie własnej wartości u dzieci, co ułatwi rozumienie własnych relacji ze społeczeństwem, nauczy postępowania zgodnie z normami. Program ten daje duże możliwości rozwoju również dzieciom nieśmiałym i zamkniętym na kontakty społeczne. Poprzez poznanie bajek innych narodowości dziecko rozwija umiejętność zrozumienia i poszanowania dla innych, uczy się tolerancji. Bajka i baśń przygotowują młodego człowieka do kształtowania gustów literackich, do odbioru literatury oraz krok po kroku prowadzą ku drosłości.

• Przedszkole Publiczne Nr 9
      • 601 196 184 Dyrektor
      • 601 195 278 Komórka
      • 32 215 29 08 Stacjonarny